KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15443030

nr 1544 3030

Lars Rolf

(1923-2001), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, daterad, -55. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 56x73 cm

Lars Rolf, svensk bildkonstnär född 1923, död 2001.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 maj 2023
kl 19:31:03

Lars Rolf

Läs mer om Lars Rolf